Onze clubkampioenen junioren 2019

04 juli 2019


Van donderdag 27 t/m zondag 30 juni hebben onze jeugdleden onderling wedstrijden gespeeld om te bepalen wie zich één jaar lang clubkampioen mag noemen. In de enorme hitte hebben onze jeugdleden zeer mooie partijen gespeeld met regelmatig zeer lange rally’s.

Onze kampioenen voor 2019 zijn:

  • Iris van Dijk (leeftijdscategorie t/m 12 jaar)
  • Hugo Peijnenburg (leeftijdscategorie 11 t/m 17 jaar)

 

Namens alle deelnemers en ouders willen wij Joost van der Steen enorm bedanken voor de organisatie van dit event. Want zonder de inzet van vrijwilligers is het niet mogelijk dergelijke activiteiten te organiseren.

Wij gaan ervan uit dat volgend jaar alle jeugdleden mee doen! Bij de samenstelling van de groepen wordt rekening gehouden met niveau en ervaring. Want deelname moet vooral leuk zijn én je doet ervaring op met het toepassen van de spelregels en de opgedane kennis van de tennislessen.

Foto's

Nieuwscategorieën